O nas

Krótko i na temat o e-zeszyt.pl

e-zeszyt.pl to portal internetowy do nauki języka angielskiego. Publikowane w nim teksty odznaczają się wysoką jakością zawartości merytorycznej, dogłębnym traktowaniem tematu oraz przejrzystością i klarownością. Dzięki tym cechom zgromadzone w serwisie materiały są pomocne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników języka angielskiego.

Działy serwisu e-zeszyt.pl

Serwis jest podzielony na trzy obszerne działy. W pierwszym, Nauka, znajdują się odnośniki do sekcji gramatyki, ćwiczeń, testów, wypracowań oraz ćwiczeń na słownictwo. Znajdziesz w niej wiele materiałów pomocnych w nauce języka angielskiego oraz mnóstwo ćwiczeń i testów różnych zagadnień gramatycznych i słownikowych.

Drugi dział to Zabawa. Znajdziesz w nim gry edukacyjne do nauki języka angielskiego. Jeśli znuży Cię nauka, możesz zajrzeć do tego działu, aby się zrelaksować, a przy okazji utrwalić angielskie słownictwo.

W trzecim dziale przedstawiamy informacje ważne dla osób uczących się języka angielskiego. Dowiesz się w nim m.in. wszystkiego o certyfikatach FCE, CAE i CPE.